خرید النگو طلا

خرید النگو طلا

النگو جواهر :

النگو طلا جواهر دارای سنگ های الماس با تراشه برلیان است که با فاصله از هم روی النگو کار گذاشته شده است . بر روی النگوهای جواهر میتوان برلیان ، یاقوت و یا زمرد نیز سوار کرد . النگو های جواهر به علت استفاده از سنگ های گران قیمت معمولا گران قیمت هستند و بصورت سفارشی ساخته می شوند .

النگو جواهر

النگو چند ضلعی :

النگو طلا شش ضلعی سفید ساخته شده از طلای 18 عیار و این النگو با طراحی ساده  و خلاق ، شکل بیرونی این النگو بصورت شش ضلعی و مناسب برای دست است . النگوهای شش ضلعی با طراح های تراش و یا نگین برلیان نیز ساخته می شود .

النگو طلا پهن :

النگوهای پهن معمولا دارای ضخامت 2 سانتیمتر به بالا می باشند و در رنگ های زرد و سفید با تراش های مختلف ساخته می شوند . این النگوها هر چقدر پهن تر باشد مسلما کمتر شکننده است و خیلی دیر از بین می رود . معمولا النگوهای پهن را بصورت تنهایی در دست می کنند و در دست کردن چندین النگو مرسوم نمی باشد .

النگو طلا پهن

النگو اماراتی :

النگو اماراتی یکی از النگو های محبوب در ایران است که دارای وزن زیاد و استحکام عالی می باشد . النگوهای اماراتی معمولا به صورت طرح دار با تراش های زیبا ساخته میشود که قسمت های دارای تراش براق و جداب می باشد . النگوهای اماراتی به علت استحکام بالایی که دارند برای استفاده روزمره مناسب بوده و برای افرادی که طلا را به قصد سرمایه گذاری میخرند مناسب می باشد .

النگو عربی :

النگوی عربی و النگوی اماراتی هر دو یک طرح و شکل دارند و از نظر کلی یکی هستند . النگوهای عربی دارای استقامت خوبی است و برای استفاده روزمره مناسب است .

النگو گندمی

النگو گندمی :

النگوی گندمی نوعی النگو با طرح خوشه گندم است که با قطرهای مختلف و اشکال متنوع ساخته می شود . النگوی گندمی در دو مدل طرح خوشه گندم و یا تراش خوشه گندم ساخته می شود و برای استفاده روزمره مناسب است .

النگو لانه زنبوری :

النگوی لانه زنبوری در دو مدل بافت لانه زنبوری و یا تراش با اشکال لانه زنبوری ساخته می شود . این نوع النگو نیز برای کاربرد روزانه می تواند مورد استفاده قرار گیرد .

النگو لبنانی :

النگوی لبنانی از خانواده النگوهای عربی بوده که برقی خاص ، وزن سنگین و نگینهای رنگی دارد . النگوی لبنانی جزو النگوهای خاص بوده و بسیار جذاب و شیک می باشد .

النگو مفتولی :

النگو مفتولی از دسته النگوهای خیلی باریک بوده که معمولا افراد آنرا بصورت چند تایی در دست می کنند و بصورت تکی جلوه زیبایی ندارد . النگوی مفتولی محکم و طول عمری بالا دارد که می توان بصورت روزانه استفاده نمود .

  • یکشنبه 11 آبان 1399
  • 6682

نظر بدهید